O MNĚ

O MNĚ

Moje poslání je pomáhat co nejvíc lidem, aby byli spokojení, šťastní a žili lepší životy!

Jsem lektor a kouč, který se specializuje na rychlé a účinné změny v oblasti závislostí, strachu i přístupu k životu. Pozitivních terapeutických změn dosahuji díky technikám NLP (neurolingvistického programování) i alternativní psychologii. Koučování a inspirování lidí se věnuji od roku 2011, pomohl jsem už stovkám studentů a klientů.

Věnuji se také oblasti komunikace, vztahů a stanovení a realizace cílů. Pozitivních terapeutických změn dosahuji i pomocí hypnotického transu a aplikací NLP technik.

Kromě studia NLP v Centru systemiky a NLP v Praze, v Brně a na Akademii NLP v Londýně, jsem absolvoval pražskou Univerzitu Nové doby, kde působím jako lektor.

Větší část svého života jsem strávil v cizině (Anglie, Kanada, Filipíny, Indie, Japonsko, Albánie). Ukončil jsem Anglo-americkou univerzitu a ve studiu pokračoval na VŠE (Vysoká škola ekonomická), obojí v Praze. Tématem diplomové práce bylo NLP (Neurolingvistické programování), o které se dlouhodobě zajímám. Ve své praxi poradce vycházím hlavně z osvědčených postupů NLP a alternativní psychologie.

Věnuji se léčení a koučování od roku 2011, více zde.
O mém životním příběhu se dozvíte více zde.

 

Vzdělání
DSCN8016U MANDALAVŠE – Diplomová práce (The Application of Neuro-Linguistic Programming in Management) [Aplikace NLP v managementu]
Centrum systemiky a NLP, Brno & Praha
NLP Academy, Londýn
Univerzita Nové doby, Praha
Anglo-americká univerzita, Praha

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *