Duševní funkce

Duševní funkce

2. a 3. března od 10 do 16 hodin

Na tomto dvoudenním semináři se dozvíte, jakými mechanismy přemýšlíte o světě, jaké funkce máte vyvinuté a pomáhají vám čelit okolí, a jaké funkce máte méně vyvinuté, ovládají vás a ničí vám vztahy. Také se naučíte určit dominantní funkce u ostatních a lépe s nimi jednat.

Kromě tohoto určení duševních funkcí vám vysvětlím, jaký jste typ dle osobnostního testu MBTI. Díky objasnění typu osobnosti zjistíte, na co máte vrozené vlohy a co je potřeba rozvinout.

Tento seminář vám pomůže lépe pochopit profesní i osobní vztahy. Budete vědět, jakým způsobem aktivovat jakou funkci. Naučíte se i řadu meditací, které vám pomohou rozvinout inferiorní (slabší) funkce, na nichž během sezení s klienty převážně pracuji. Zjistil jsem totiž, že právě naše inferiorní funkce nám kazí vztahy a komplikují život. Nenechte se svými inferiorními funkcemi nadále ovládat. Ovládněte je i sebe.

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:
„Doporučila bych seminář každému, kdo na sobě chce pracovat. Ondra je schopen látku předat srozumitelným způsobem.“ – Jana

„Seminář mi pomohl se zorientovat v sobě a druhých.“ – Blanka

„Rozvinula jsem si svoje duševní funkce, teď vím na čem mám pracovat.“ – Jana

„Poznatky ze semináře mě vedou k dalšímu kroku pochopení sebe sama i většímu pochopení svých bližních a k uvědomění.“ – Jitka