Jak funguje mozek

Jak funguje mozek

Momentálně nejsou vypsané žádné termíny tohoto semináře.

Na tomto dvoudenní semináři se dozvíte, jak funguje váš mozek. Vyzkoušíte si aktivaci různých mozkových drah. Budete se moci orientovat v různých částech mozku a pochopíte, jaké mají funkce. Díky znalosti mozku, jeho častí a jejich funkcí budete moci pomáhat ostatním během dynamické konverzace.

Dozvíte se, k jakým metafyzickým změnám dochází v mozku, když na něj působí léky a jak podobných účinků můžete dosáhnout pouze správně zvolenými slovy. Sami si budete umět vytvořit chtěné neuronové sítě a zbavíte se těch zbytečných a omezujících.

Naučíte se vést sezení s klienty tak, aby vždy bylo zajímavé. Budete umět působit přímo na mozek klienta bez složitých technik, tím, že mu budete umět potřebné části mozku aktivovat.

Nejbližší termín semináře chystám na jaro 2019. Pokud byste měli o tento seminář zájem, napište mi nezávazný e-mail na ondrej@koucuj.me a já vám dám vědět, až to bude aktuální.

Nechce se vám tak dlouho čekat? Můžete se také objednat na koučink, kde se budu věnovat přímo vaším dotazům a špatným mozkovým pochodům.

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:
„Kdybys to nedělal tak dobře, tak tu nejsem. Dnes jsem opravdu odrovnaná únavou a tlačí mě čas, přesto zvítězil seminář.“ – Ilona

„Vyjasnilo se mi zas víc, jak na sobě pracovat a proč to funguje.“ – Katka

„Seminář byl úžasný, každý by měl mít o tomto tématu povědomí.“ – Ivana

„Dozvěděla jsem se, že velkou část toho co děláme, ovládá naše nevědomí. Neustále jsem se na sebe dříve zlobila, že jsem třeba danou situaci udělala po chvíli opět po starém a teď už konečně chápu, proč tomu tak bylo. Dokáži se na sebe méně zlobit a i více chápu sama sebe. Už se na to nedívám jako na opakované selhání, ale situaci, která vznikla například traumatem již v dětství a tím pádem je velmi hluboko uložena. A na základě těchto znalostí proč tomu tak je a jak s tím mohu pracovat, mám obrovskou radost, že vím, jak to změnit úspěšně.“ – Jitka