Negativní emoční vzorce

Negativní emoční vzorce

15. a 16. prosince od 9 do 15 hodin

Na tomto dvoudenním semináři se dozvíte, o vzorcích, které hluboce ovlivňují vaše chování. Většina vzorců se vám vytvořila do pěti let, je na čase se s nimi rozloučit. Během semináře své negativní vzorce nejen odkryjete, ale i zjistíte, jak je překonat. Poznáte několik různých způsobů, jak s negativními vzorci pracovat.

Nejdůležitější je své nevědomé destruktivní vzorce odkrýt, jelikož v nás vyvolávají celou řadu představ toho, čeho se od dětství nejvíc obáváme. Pokud váš partner jedná tak, že ve vás tyto obavy spustí, nedokážete na to adekvátně reagovat, naopak zraněné dítě ve vás se aktivuje, reaguje nepřiměřeně a celý vztah může zničit.

Přijďte si zahojit svá nevědomá zranění z dětství, překonat amygdalický únos a staňte se vyrovnaným člověkem, který neomlouvá své výbuchy chování výchovou rodičů.

Nechce se vám čekat na seminář? Můžete se objednat na koučink, kde se budu věnovat přímo vaším vzorcům a vysvětlím vám všechno s nimi souvisejícího.

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:
„Uvědomil jsem si své negativní vzorce chování a možnost, jak tyto vzorce přepsat. Doporučil bych tuto přednášku, protože o negativních vzorcích jich mnoho není.“ Roman

„Poznal jsem své vzorce a uvědomil jsem si, že lze se sebou pracovat.“ Lukáš

„Porozuměla jsem, proč se někdy chováme tak, že to rozumově nevíme vysvětlit a proč opakujeme stejné chyby.“ Eva

„Práce se vzorce podmanění se zdařila. Přišla mi spousta dobrých myšlenek a vyjasnění.“ Magdaléna