Subpersonality

Subpersonality

Podzim 2018

Na tomto dvoudenním semináři se dozvíte, z jakých částí se skládá vaše osobnost. Každá část má nějakou roli, avšak žádná část by neměla být příliš dominantní. Naučíte se s různými částmi své osobnosti komunikovat, navážete s nimi kontakt a zjistíte, co po vás chtějí.

Odhalíte své dětské zranění a traumata, které vás dodnes ovlivňují a do určité míry i ovládají. Také příliš pozitivní zážitky z dětství na nás trvale působí. V ten okamžik, kdy se od konkrétní subpersonality oddělíte, stanete se svobodnou osobou a ne jen vězněm dominantní části osobnosti.

Když jednotlivé částí své osobnosti pochopíte, můžete je vědomě integrovat v celek, v ucelenou osobnost, která už nebude propadat jednotlivým subpersonalitám (částem). A pomalu se budete moci rozloučit se svou persónou a být svobodní a sami sebou.

Nejbližší termín semináře chystám na jaro 2019. Pokud byste měli o tento seminář zájem, napište mi nezávazný e-mail na ondrej@koucuj.me a já vám dám vědět, až to bude aktuální.

Nechce se vám tak dlouho čekat? Můžete se také objednat na koučink, kde se budu věnovat přímo vaším subpersonalitám a vysvětlím vám všechno s nimi souvisejícího (silné/slabé stránky, interakce s ostatními).

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:
„Udělal jsem si jasno v některých aspektech svého chování, svého života a naučit se s nimi pracovat.“ – Václav

„Uvědomil jsem si, jak se sebou pracovat, abych byl šťastný a spokojený. Měli byste se semináře zúčastnit, myslím, si, že se spousta lidí nechává ovládat a nepracuje na sobě.“ – Jakub

„Naučila jsem se komunikovat se svými subpersonalitami. Věřím, že se mi teď bude žít lépe.“ – Jana

„Porozuměla jsem tomu, proč se projevuji v některých situacích tak, jak se projevuji a jak to může ovlivnit.“ – Eva