Jak jsem se dostal ke koučinku

Jak jsem se dostal ke koučinku

Od dětství jsem se vídal se svým dědou Milanem Calábkem, který se už v té době věnoval léčitelství. Když jsem měl třeba rýmu, kašel či jiný zdravotní problém, pomáhal mi. Nejednou mě vyléčil a vlastně nasměroval, přesto, že jsem v mládí tomu, co dělá, nevěřil. Své mámě a našemu společnému pobývání v různých částech světa zas vděčím za motivaci ke kosmopolitnímu nadhledu v přístupu k životu a jeho problémům.

Vše se změnilo v roce 2009, kdy jsem nastoupil do nového ročníku Univerzity Nové doby. Začal jsem chodit na přednášky a všechno do sebe pomalu začalo zapadat. Po dvou letech studia jsme se dostali k tématu hypnózy, ta mě zaujala ze všeho nejvíce.

V roce 2011 jsem měl příležitost studovat v Londýně na NLP Akademii (Neurolingvistické programování), tak jsem se do Londýna po 16ti letech poprvé vrátil. Na této Akademii jsem se dozvěděl o systemickém přístupu ke koučinku, terapiím a hypnóze.

Po návratu do ČR jsem pokračoval ve studiu na Univerzitě Nové doby, v roce 2013 jsem vstoupil do nového běhu školy. Rok poté jsem se začal důkladně věnovat NLP výcviku, a to v Brně i Praze na české NLP akademii, kde jsem posléze začal i působit. Pár měsíců nato jsem dostal příležitost přednášet na Univerzitě Nové doby a pracuji tam dodnes.

Přednáška v národním museu

Více o mém životním příběhu najdete zde.

2 thoughts on “Jak jsem se dostal ke koučinku

  1. Dobrý den, prosím o radu přes telefon, je to možné ?

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *