Hledání životního poslání

Hledání životního poslání

Přijďte na tento jedinečný seminář, kde pomocí mnoha různých technik a způsobů sebepoznání, společně přijedeme na to, co by mělo být náplní vašeho života.

Během tohoto seminář se podíváme na vzorce, které máte již od dětství a místo toho, abyste s nimi bojovali, uděláme vše proto, abyste z nich mohli těžit.

Každý z nás má na něco talent a vlohy, je důležité přijít na to, co ta věc je.

Využitím různých pravidel jako Paretova pravidla, Metaprogramů z NLP, duševních funkcní, SWOT analýzi a japonského kaizenu.

Tento seminář je určen pro studenty gymnázií, kteří nevědí, jakým životním směrem se vydat, pro rodiče těchto studentů, aby je uměli správně nasměrovat a pro kohokoliv, kdo má pocit, že se během svého života spíše motá, než aby šel za nějakým smysluplným cílem.

Potom, co své poslání najdete, rádi vyběhnete a budete pracovat na tom, aby se uskutečnilo, protože, když náš život má smysl a děláme něco, co nás opravdu baví a co nám dává smysl, tak je pro nás práce spíše radost a nikoliv obtíží/prací. Proto často lidem říkám, že nepracuju, že pouze dělám věcí, které dělám rád a jsem za ně placen/živí mě.