Archetypální psychologie

Archetypální psychologie

24. a 25. listopadu od 9 do 15 hodin

Na tomto dvoudenním semináři se dozvíte, jak se řečtí bohové ve vás projevují v podobě archetypů. Pomocí mýtů a bájí vám přiblížím jejich příběhy a pomůžu vám určit archetyp boha či bohyně, který na vás v současnosti nejvíc působí, abyste mohli žít v souladu s mocnými silami nevědomí.

Archetypy bohů totiž z hlubin duše ovlivňují naše vztahy, povolání, zájmy a vytvářejí jisté závislosti. Pokud je nějaký bůh příliš dominantní, jeho temné síly nám můžou ničit život. Zatímco, když posílíme archetyp, který je pro nás vhodný, nám sílu a pomůže i v případném procesu uzdravování.

Dozvíte se, kteří bohové se k sobě hodí a kteří ne. Proč určitý (arche)typ vás na nevědomé rovině magicky přitahuje, i když racionálně víte, že dotyčný člověk se k vám nehodí a časem spolu nebudete vycházet. A naopak, kdo je pro vás z hlediska vědomí i nevědomí vhodný protějšek, který vám bude dodávat energii, inspirovat vás a udržovat ve skvělém zdraví.

Názorně uvidíte, jak aktivovat vhodné, ale potlačené archetypy, abyste mohli čelit i náročným situacím ve svém životě a hlavně porozumět lépe sami sobě.

Nechce se vám čekat na seminář? Můžete se objednat na koučink, kde se budu věnovat přímo vaším archetypům a vysvětlím vám všechno s nimi souvisejícího (silné/slabé stránky, interakce s ostatními).

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:
„Pomohl mi vyjasnit si některé situace a proč lidi konají, jak konají.“ – Jakub

„Poznala jsem své archetypy a do budoucna to budu využívat.“ – Jana

„Doplňuje mozaiku informací a dobře spojuje dosavadní poznatky.“ – Ilona

Seminář mi pomohl poznat své hlavní archetypy a vyznat se víc v ostatních.“ – Václav

„Uvědomila jsem si, proč se někteří lidé v mém okolí chovají tak, jak se chovají, že to není moje chyba.“ – Marcela

Chtěl/a bych se přihlásit na tento dvoudenní seminář