Historie a vývoj koučovacích technik

Historie a vývoj koučovacích technik

Jaro 2019

Na tomto dvoudenním semináři se dozvíte, jak vznikly techniky, které se používají v NLP (Neuro-lingvistické programování) a jiných koučovacích systémech. Pochopíte vývoj technik a díky čemu fungují a jsou efektivní.

Potom, co budete znát vývoj jednotlivých technik bude vám jasné, jak se dají techniky modifikovat. Budete umět upravit techniku tak, aby zabrala přesně na konkrétní problém, který potřebujete vyřešit.

Pochopíte, jak se dají techniky kombinovat a variovat, zjednodušovat a komplexně propojovat. Budete moci techniky na sebe navazovat, aby byly souvislé a následná změna byla trvalá. Odejdete obohaceni nejen historií, ale především schopností lépe pracovat na sobě i ostatních. 

Nejbližší termín semináře chystám na jaro 2019. Pokud byste měli o tento seminář zájem, napište mi nezávazný e-mail na ondrej@koucuj.me a já vám dám vědět, až to bude aktuální.

Nechce se vám tak dlouho čekat? Můžete se také objednat na koučink, kde se budu věnovat přímo vaším dotazům a špatným mozkovým pochodům.

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:

„Díky těmto technikám, jsem si uvědomila a naučila jsem se, jak si můžu sama pomoci. Díky dárkům určitě budu lépe zvládat současnou situaci.“ – Jana

„Shrnutí a vyjasnění principu technik, hlavně na jaké bázi fungují a proč jsou efektivní.“ – Lukáš

„Jsem spokojená, stále se učím, tak díky za opakování.“ – Věrka