Nejlepší JÁ

Nejlepší JÁ

Jaro 2019

Na tomto dvoudenním semináři se dozvíte, jak pracovat s veškerými zdroji, které vám jsou k dispozici. Poznáte lépe své tělo, emoce i mysl. Naučíte se své emoce pomocí fyziologie snadno regulovat. Díky tomu budete moci lépe zaměřit svou mysl a efektivněji přemýšlet.

Naučíte se nejen, jak být nejlepší verzí sami sebe, ale i svých vzorů. Pochopíte, jak funguje modelování. Jak se můžete do nějaké osoby plně vcítit, zjistit, co konkrétně ji dělá výjimečnou, špičkou ve svém oboru, a tyto dary aktivovat i v sobě.

Díky hlubšímu poznání sebe, se budete umět lépe naladit na své blízké, lépe jim porozumět a pochopit je. Když budete chtít, můžete své schopnosti využít k tomu, že jim odhalíte něco, čeho si sami nebyli vědomi.

Nejbližší termín semináře chystám na jaro 2019. Pokud byste měli o tento seminář zájem, napište mi nezávazný e-mail na ondrej@koucuj.me a já vám dám vědět, až to bude aktuální.

Nechce se vám tak dlouho čekat? Můžete se také objednat na koučink, kde se budu věnovat přímo vaším dotazům a špatným mozkovým pochodům.

Co o tomto semináři říkají jeho absolventi:
„Uvědomil jsem si, že situace lze změnit. Každý se má v čem zlepšovat.“ – Ilona

„Seminář mi pomohl při dalším osobním rozvoji. Konečně vím, v čem byl problém.“ – Jana

„Díky Nejlepšímu JÁ vím, jak se mám asertivně chovat v zaměstnání.“ – Zdena

„Přišla jsem na řešení svých problémů a nové metody pro práci s klienty.“ – Ivana

„Našla jsem svou krizovou situaci ke změně i skvělé řešení. Také jsem si rozšířila portfolio NLP technik.“ – Dáša